Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПРИЧИНА УЦІНКИ: тривале зберігання на складі, присутні механічні пошкодження, подряпини і потертості. Товар не втратив функціональне призначення. За деталями звертайтеся до менеджерів.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Залежно від якості товару та актуальних залишків на складах ціна може змінюватись. Дякую за розуміння!
Бренд: Greenware® (Нідерланди)
Вага: 0,23 кг
Розміри одного горщика:
Довжина: 23,4 см
Ширина: 13 см
Висота: 11 см
Колір: бірюза
Матеріал: цинк
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Тип | Горщик |
| Встановлення | Підлогова, Настільна, Балконна |
| Колір | Бірюзовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.23 кг |
| Висота | 110 см |
| Довжина | 234 см |
| Ширина | 130 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Цинк |
| Материап | метал |
| Об'єм, л | 2.4 л |
| Тип товару | Горщик |
| Форма | прямокутний |
| Колір горщиків, кашпо | Бірюзовий |



